Altınkum Kadınlar Plajı

Kadınlar plajı hemen her kültür için bir gereklilik olabilmekle birlikte İslami yaşam biçimini tercih etmiş ülkelerde bir adım daha öne çıkıyor. Bu nedenle geliştirilen yöntemler arasında bulunan
Altınkum kadınlar plajı
şimdi hizmetinize girmiş durumda. Bakışlardan rahatsız olmadan, hemcinslerinizle birlikte deniz ve sahil keyfi sürebilmek istiyorsanız Altınkum kadınlar plajı tam size göre. Kadınların tüm ihtiyaçlarının hazır bulundurulduğu, dileyen herkesin kolaylıkla giremeyeceği, korunaklı ve dolayısıyla güvenli bir yapıya sahip plajda yaz aylarında mahremiyetine özen gösterenler de gönlünce tatil yapabilecek.
Yaz aylarında güneşlenmek herkesin hakkıdır. Fakat maalesef karma yaşam biçimi içerisinde gerek mütedeyyinler, gerekse diğer kadınlar için mahremiyeti gözeten az sayıda ortam yer almaktadır. Açık plajlarda herkesin bakışları altında güneşlenmek istememek hakkı var olmasına karşın az sayıda kadınlar plajı bulunmaktadır. Son yıllarda bu ihtiyacın giderilmesine yönelik atılımlardan bir diğeri ise Altınkum kadınlar plajı olarak öne çıkmaktadır. Deniz, kum ve güneşin keyfini gönlünüzce çıkarıp, bütünüyle mahremiyetinizi korumanız için özel olarak tasarlanmış bu ortamda hiçbir karşı cinsin bulunması söz konusu değildir. Mayonuzu dilediğiniz gibi giyip, güneşlenirken yabancı bakışlar altında olmazsınız. Ayrıca dinin öngördüğü şekilde namahremi de gözetmiş olursunuz.
Altınkum kadınlar plajı tüm kadınlara geniş ek hizmetler de sunmaktadır. Soyunma kabinleri, tuvalet ve gıda ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik hizmetler de tesiste sunulmakta olup, hanımların huzurlu biçimde tatil yapabilmesi tesis edilmektedir.

Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Bayanların Günü Birlik Tatil Planları İçinde Gidilebilecek En İyi Mekanlardan Birisidir. Günü Birlik Tatil Planları Yapan ve Düşünen Bayanlar İçin Uygun Fiyatlar la Klimalı Son Model Araçlarımız Hizmetinizde. Avrupa Yakasından 40 TL Anadolu Yakasından 45 TL gibi Fiyatlarla Günü Birlik Den,z ve Kumsal Keyfi Kadınlar Plajı Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Rezervasyonları İçin (0212) 538 04 61 Numaralı Telefonumuzdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı… DTR TURİZM ile Avrupa Yakasından 40 tl ve Anadolu Yakasından sadece 45 TL ÖZEL SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI deniz, kumsal ve piknik alanının bir arada bulunduğu bayanların rahatça denize girebilecekleri sadece kadınlara özgü bir plajdır. Haftanın her günü özel eğitimli bayan hosteslerimizin refakatinde günübirlik gidiş-dönüş plaj tur hizmetleri vermekteyiz. Servislerimiz yolcularımızı hizmet verdiğimiz semtlerde sabah 07.00 sıraları evlerinden alıp akşam dönüşte 18.00 sıraları tekrar evlerine bırakmaktadır.

• Plajda oturmak için masa sandalye
• Klimalı araçlarımızla gidiş-dönüş servis ulaşım bedeli
• Bayan personel ve cankurtaran hizmeti
• Plajda giyinme kabinleri, duş, bayan mescid ve sağlık ekibi hizmeti
• Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz
• Yiyecek ve içeceklerinizi plaj büfesinden satın alabilirsiniz

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı KURALLARI

• 10 Yaş (dahil ) ve  yukarısı tüm kız çocukları plaj ücreti Fiyatalandırılır.
• 0-6 yaş çocuklar ücretsizdir.
• 8 yaş (dahil) ve üstü erkek çocuklar plaja alınmamaktadır.
• Plaj girişinde çocukların nüfus cüzdanı ile gelinmesi mecburidir.