ALTINKUM PLAJI

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI

AltınKum Sarıyer Plajı

ALTINKUM PLAJI
ALTINKUM PLAJI

Rumeli Kavağı’nda yer alan Altınkum Kadınlar Plajı, eşsiz sahili ile boğazın en güzel yerine konumlanmıştır. Kumsal ve piknik alanın bir arada yer aldığı bu plaj, sadece kadınlar ve 8 yaş altı çocuklar için faaliyetlerini sürdürmektedir. Plajda, tesettürlü ya da tesettürsüz tüm kadınlar rahatlıkla keyifli bir zaman geçirebilecektir. Çünkü plajın etrafı içerisi görünmeyecek bir şekilde brandalarla çevrilmiş olmakla beraber cankurtan dahil tüm personeller kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca plaja içecek ve yiyecekle giriş yapmak mümkündür. Plajda soyunma kabinleri, sağlık kabini, duşlar, masa, sandalye, şezlong gibi gerekli olan tüm her şey bulunmaktadır.

Haftanın yedi günü hizmet veren Altınkum Plajı için günü birlik turlar düzenlenmektedir. Firmamız Detur Derya Turizm Ltd. Şti de yetkili ve deneyimli ekibi ile birlikte Altınkum Kadınlar Plajı’na günü birlik turlar düzenlenmektedir. Her zaman en iyisi için çalışan acentemiz konuklarına konforlu bir tur organizasyonu gerçekleştirmektedir.

SARIYER ALTINKUM PLAJI
SARIYER ALTINKUM PLAJI

AltınKum Sarıyer Plajı’nda Sunulan Hizmetler

AltınKum Sarıyer Plajı, İstanbul’un en gözde plajlarından biridir. Diğer plajlara göre daha temiz ve nezih olan plaj, sadece kadınlara özel hizmet veren önemli bir plajdır. Plajda mescit, duşlar, şezlonglar, sandalye, masa, büfe, sağlık kabini dahil pek çok hizmet verilmektedir. Plaja giden tüm konuklar ihtiyacı olan her şeye sahip olabilecektir.

Günü Birlik AltınKum Sarıyer Plajı Turu

Sarıyer Kadınlar Plajı, adını altın sarısı kumlarından almaktadır. Boğazın sürekli akan suları sayesinde İstanbul koşullarına göre plaj oldukça temizdir. Çok derin olmaması sebebi ile güvenle girilebilmektedir. Günlük telaştan uzaklaşmak isteyenler, hafta sonu kaçamağı yapıp kız kıza bir tura katılmak isteyenler için bu plaj, çok güzel anlar vadetmektedir. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız Detur Derya Turizm Ltd. Şti de Sarıyer Kadınlar Plajı’na güvenli ve konforlu bir gün geçirmeniz için tur düzenlemektedir. 25 yıldır en iyi ulaşım hizmeti vermek için çalışan firmamız, iş güvenliği standartlarına uygun kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız, konforlu araçları, deneyimli şoförleri, kadın hostesleri ve daha birçok hizmeti ile haftanın her günü günübirlik plaj ulaşım hizmeti gerçekleştirmektedir. Siz de tecrübeli bir firmadan günübirlik plaj ulaşım hizmeti almak isterseniz altinkumsariyerplaji.com adresinden bize ulaşarak detayları görüşebilirsiniz.

SARIYER ALTINKUM PLAJI
SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI

Leave a Comment