SARIYER ALTINKUM PLAJI

Sarıyer Altınkum

ALTINKUM PLAJI
ALTINKUM PLAJI

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Sarıyer deniz kıyısı olması sebebiyle deniz keyfi yapabileceğiniz birçok alana sahiptir. Özellikle yazın arkadaşlarınız ve çocuklarınızla rahat bir deniz keyfi imkânı sunduğu için tercih edilmektedir. Sarıyer Altınkum tertemiz berrak denizi ve sapsarı kumsallarıyla bayanların en çok tercih ettiği plajlardandır. Deniz, sabahları dümdüz ve pırıl pırıl olmaktadır. Yazın sıcak günlerinde İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan deniz keyfi yapılabilecek yerlerin başında gelmektedir. Ulaşımı kolay olduğu için geliş ve gidişlerde sorun yaşamadan yolculuk yapabilirsiniz. Altınkum plajı kumun rengi sebebiyle bu isimle anılmaktadır.

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer ilçesinde yer alan bu plaj sadece kadınlara özel bir alan olarak tasarlanmıştır. Mahremiyetine önem veren ve deniz keyfini seven bayanların tercih ettiği kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir yerdir. Sarıyer Kadınlar plajı İstanbul Boğazının en güzel yerinde bulunmaktadır. Çalışan tüm personel bayanlardan oluşur. Bu sayede tüm gün çocuklarınız ve bayan arkadaşlarınızla deniz ve kumun keyfini sürersiniz. Mavi bayraklı bir kumsal olması sebebiyle ilgi çekmektedir. Deniz derin olmadığı için çocuklarınız güvenle yüzebilir. Gün boyu hizmet veren bayan cankurtaran olması da hem çocuklarınız hem de sizin için avantaj sağlayan bir uygulamadır. Boğaz’ın akıntılı suları olması sebebiyle dubalarla ayrılan bölümden çıkmamanız sizin ve çocuklarınız için önemli bir kuraldır. 

SARIYER ALTINKUM PLAJI
SARIYER ALTINKUM PLAJI

İstanbul Plajları

İstanbul içinde birçok farklı bölgede plaj bulunur. Bu plajlardan bazıları ailecek gidilebilecek plaj iken bazıları da bayanlara özel olarak tasarlanmış yerlerdir. İstanbul plajları herkesin gidebileceği farklı özelliklere sahiptir.  İstediğiniz konsepte uygun olan plajları tercih ederek İstanbul’dan uzaklaşmadan yazı keyifli olarak geçirme şansınız bulunur. Uzun yolculuklarda zaman kaybetmeden şehrin içinde yer alan bu tip tesisler hayatı kolaylaştırmaktadır. Büyük şehirlerde denize girmek deniz trafiği ve İstanbul Boğazındaki akıntı sebebiyle zor olmaktadır. Kumsal olan yerlerde ise daha rahat ve güvenle yüzmek mümkün olur. Plaja gelirken kullanılan otobüslerde bayan hosteslerle yolculuk yapılmaktadır. Bu sayede sadece bayanlardan oluşan bir topluluğun parçası olarak rahat etmeniz sağlanır.

Kadınlar Plajı

Sarıyer ilçesinde bulunan Kadınlar plajına gitmek için özel aracınız yoksa taşımacılık ve organizasyon yapan firmalardan faydalanabilirsiniz. Yaz boyunca verdikleri taşımacılık hizmeti ile belirli bölgelerden yolcularını alıp plaja getirerek kolaylık sunarlar. Kadınlar plajı tesisi içinde farklı imkânlar bulunmaktadır. Plaja gelirken yiyecek ve içecek getirmenize gerek yoktur. Tesiste bulunan kantin ve kafeden ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. Sadece plaj kıyafetleriniz ve çocuğunuzun eşyalarıyla pratik bir şekilde gelebilirsiniz. Ayrıca plajda duş alabileceğiniz alanlarda mevcuttur. Eve dönerken tuzlu kalmamak için duşunuzu aldıktan sonra kıyafetlerinizi değiştirebileceğiniz soyunma kabini de bulunmaktadır. Bu sayede rahatça yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Kadınlar plajı ünü İstanbul’un her yerine yayılmış olan bir gözde bir plajdır. İstanbul ve yakın çevredeki yerlerden hafta içi ve hafta sonu yoğun bir talep bulunmaktadır.

Altınkum Kadınlar Plajı

Altınkum kadınlar plajı hafta sonu çok yoğun talep gördüğü için eğer çalışmıyorsanız hafta içi gitmeniz önerilmektedir. Bu sayede gününüzü daha rahat ve keyifli olarak geçirebilirsiniz. Tek bir çantayla kolaylıkla gelinebilecek bir yer olduğu için size kolaylık sunar. Sabahtan akşama kadar plajın keyfini sürersiniz. Tesise 9 yaşından büyük erkek çocukları girememektedir. 10 yaşından büyük olan kız çocuklarınız için de sizinle aynı ücret alınmaktadır. Ayrıca gelirken çocuklarınızın kimliğini yanınızda getirmeniz de önemli bir ayrıntıdır. Dışarıdan yemek almak yerine evden getiririm diye düşünüyorsanız tesis bünyesinde bu uygulamaya izin verilmektedir. Çocuklarınız ve kendiniz için pratik atıştırmalıklar getirerek günü daha ekonomik bir biçimde geçirmeniz de mümkün olmaktadır. Plajda masa ve sandalye bulunduğu için keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz. Siz keyif yaparken çocuklarınız da denizin tadını çıkarırlar. 

Sarıyer Altınkum Plajı

Sarıyer Altınkum plajı adı gibi sarı kumsalı sebebiyle çocukların güvenle oynayabileceği bir alan sunar. Komşularınız veya ailenizle toplanıp beraberce günü birlik deniz etkinliği düzenleyebilirsiniz. Otobüsle sağlanan ulaşıma ek olarak tesise giriş, tesiste soyunma kabini, duş, masa ve sandalye kullanımı da dahil olarak ödeme yapılmaktadır. Şezlong kullanmak isterseniz tesise belirlenen ücreti ekstra olarak ödemeniz gerekmektedir. Altınkum plajına gelmeden önce organizasyonunuzu önceden yapmanız önemli olmaktadır. Yoğun talep sebebiyle firmamızdan en az bir gün önceden rezervasyon yapmanız gerekir. Bu şekilde hayalinizdeki deniz keyfini yaşayabilirsiniz. 

Sarıyer Altınkum

Sarıyer Altınkum plajı Rumeli Kavağında yer almaktadır. Bulunduğu yer Yavuz Sultan Selim Köprüsünün altında kalır. Boğazın en güzel manzaralı ve en güzel denizinin olduğu bir bölgede bulunur. Yaz sıcağında Boğazın sularında ferahlama şansı sunması da büyük avantajdır. Deniz genel olarak adı gibi kumlu olsa da yer yer yosun oluşumları bulunmaktadır. Boğazın akıntıları sayesinde her zaman temiz ve parlak bir denizle karşılaşırsınız. Derin alan dubalarla çevrili olduğu için siz ve çocuklarınız için güvenli bir çember oluşturur. Yüzme bilmeyenlerin derinlerde bulunması tehlikeli ve riskli bir durumdur. Her ihtimale karşı bir cankurtaran hizmet için tüm gün boyunca görev yapmaktadır. 

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı giriş ücretleri her sene revize edilmektedir. Gitmeden önce bu hizmeti sağlayan taşıyıcı firmalarla ve tesisle görüşüp net bir bilgi alabilirsiniz. Hizmet kapsamına tesisteki duş, masa, sandalye ve giriş ücreti dahil edilir. Ayrıca sağlık sorunları yaşanması ihtimaline karşı bir sağlık görevlisi ve sağlık kabini hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde bayanların rahatı için her konu titizlikle düşünülmüş ve önlem alınmıştır. İstanbul’da sadece kadınlara hizmet veren birkaç plajdan biri olması sebebiyle çok yoğun bir ilgi ve talep oluşmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak gitmeniz önemlidir. Hafta içi daha az yoğunluk olması sebebiyle bu günlerde gitmeniz tavsiye olarak verilmektedir.

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer Altınkum plajı kız çocuklarınız ve bayan arkadaşlarınızla deniz, güneş ve kumun keyfini sürebileceğiniz bir yer olarak hizmet verir. Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı için özel araç veya servis imkânını kullanabilirsiniz. Plaja özel aracınızla gelecekseniz giriş ve çıkışta araç yoğunluğundan etkilenmemek için aracınızı tesisten biraz uzağa park etmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Tesisin içine araçla girmekte ısrar ederseniz giriş ve çıkışlarda uzun süre bekleme ihtimalinizi göze almanız gerekir. Taşımacılık firmalarından hizmet almayı planlıyorsanız randevunuzu hemen almanız size vakit kazandırır. Günü gününe işlem yapmak mümkün olmamaktadır. 

Kadınlar Plajı

İstanbul’da yaşayan birçok muhafazakâr kadın denizden faydalanmak için özel bir alana ihtiyaç duymaktadır. Kadınlar plajı ve sunduğu imkanlarla sadece bayanlar plajı olmaktadır. Kız arkadaşlarınız, anneniz veya bayan akrabalarınızla hep birlikte yazın tadını çıkarmanın bir alternatifi olmaktadır. Sabahtan akşama kadar denizde yüzebilir veya kumsalda oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İstanbul içinde bulunduğu içi evinizden fazla uzaklara gitmemiş olursunuz. Servislerle evinize en yakın noktadan alınırsınız ve dönüşte yine aynı noktaya bırakılırsınız. Yolda da keyifli vakit geçirmeniz sağlanır. Altın renginde kumu ve Boğaz’ın berrak suları eşliğinde kendinize vakit ayırma şansı bulursunuz. Çocuklarınız hem yüzer hem de kumla oynamanın tadını çıkarır. Kadınlar plajı yaz sezonu boyunca sizleri ağırlamak için mevsim başında hazırlıklarını tamamlayarak misafirlerini beklemektedir.

SARIYER ALTINKUM PLAJI
SARIYER ALTINKUM PLAJI

Leave a Comment