Altınkum Plajı Sarıyer

Altınkum Plajı Sarıyer

İstanbul’da bayanlara özel olan gidilebilecek plajlar arasında bulunan Altınkum plajı Sarıyer’de bayanlara hizmet verirken aynı zamanda erkeklerden uzak olmasından dolayı kafalarına göre takılabilecekleri bir ortam olmasına da imkan sağlamıştır.

Bu makalemizde faydalı olması açısından Altınkum plajı hakkında elimizden geldiğince faydalı bilgiler aktaralım istedik. Bu sayede bayanlar ailecek ya da arkadaşlarıyla gidebilecekleri ve eğlenebilecekleri bir plajın olduğundan haberdar olacak ve alacakları hizmet hakkında da detaylı bilgilere sahip olacaktır.

Sarıyer Altınkum plajı ve Altınkum Kadınlar plajı yan yana birlikte hizmet vermektedirler. Aynı işletmeye ait olmamalarına karşın ailecek gidilebilecek pljlr arasında yer alırlar. İstanbul gibi bir metropolde ve yazın sıcağında bunaldığınızda gidilebilecek yerler arasında en serin ve havadar yer neresi denildiğinde parmakla işaret edilebilir.

Altınkum Plajı Sarıyer
Altınkum Plajı Sarıyer

Altınkum Plajı

Altınkum plajı Sarıyer ilçesine bağlı olan Rumeli Kavağında bulunur. Plajdan baktığınızda köprüyü tüm ihtişamıyla görebiliyorsunuz. Hatta direk olarak plajdan karşıya bakarsanız Yoros Kalesini görmenizde mümkündür. Kalenin manzarası dünyada görebileceğiniz en güzel yerler arasındadır. Bunun için hem bir tatil hem guzel zaman geçirme yeri hem de yüzmek için ideal bir plajdır.

Altınkum Plajı Sarıyer
Altınkum Plajı Sarıyer

Sarıyer Altınkum Plajı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’daki plajlar arasında ulaşım konusunda en basit olan plajlar içerisinde bulunur. Plaja ulaşım için iki seçeneğiniz vardır. Bunlardan birincisi kendi aracınızla gidebiliyorsunuz. Diğeri ise özel servisler sizi bulunduğunuz yerden alarak plaja kadar götürebiliyor. Bunun için plaja ulaşım hem kolay hem de konforlu demek yerinde olacaktır.

Altınkum Plajı Sarıyer
Altınkum Plajı Sarıyer

Sarıyer Altınkum Plajı Denizi Nasıl?

İstanbul manzarasıyla güzel olduğu kadar eğlence hayatı ve gidilebilecek yerler bakımından da zengin olan bir şehirdir. Sarıyer Altınkum plajı denizinden tutun da alacağınız hizmetlere kadar her zaman kendi ayrıcalığını ortaya koymuş ve gelenlere konforlu bir zaman geçirtebilecek özelliğe sahiptir. Adını altın gibi kumlardan almış olan plajda hiçbir şekilde kirlilik görmek mümkün değildir. Sürekli akan boğaz suları denizin ve sahilin temiz kalmasına imkan sağlarken güneşin de tadına varabilmek mümkündür. Denizin derinliği fena değil yani bir anda derinleşmiyor.

Leave a Comment