Bayanlar Plajı Size Bir Telefon Kadar Yakın.

Bayanlar Plajı

 Altınkum Kadınlar Plajı

Kadınlar toplumsal yaşam içerisinde bazen çeşitli güçlükler ile karşılaşıyor. Bunlardan birisi kendini rahat hissettiği bir ortamda denize girememek ve bu aktiviteden yeterince yararlanamamalarıdır. İşte Altınkum kadınlar plajı bu sorunu ortadan kaldırmak için dizayn edilmiş harika bir uygulama. Dış dünyadan tamamen izole edilmiş ve plajın hiçbir şekilde dışarıdan görünmediği plajda, başta yeme içme ihtiyaçları gibi yaşamsal hizmetler olmak üzere duş bölümleri, soyunma kabinleri ve diğer ihtiyaçlar için büfe tarzında alışveriş imkânı bulunuyor.  Kısacası kadınların rahat edebilmesi için gerekli her şey düşünülmüş.

Bayanlar Plajı Size Bir Telefon Kadar Yakın

Sadece araç imkânı olmadığı için bayanlar plajından mahrum kalınmaması için firmamız tarafından servisler düzenlenmekte ve sabah alınan saygıdeğer misafirler akşam tekrar bırakılmaktadır. Dolayısıyla ulaşım sorununu dert etmeniz için hiçbir neden yok diyebiliriz. Bunun yanı sıra şirketimiz ile irtibat kurmanız halinde plaj içerisinde kullanacağınız masa ve sandalyeleri de bizler de temin ediyoruz.

Kadınlar Plajı Personelinin Tamamı Bayanlardan Oluşuyor

Deniz için olmazsa olmazlardan şezlong veya şemsiye gibi ihtiyaçlar yine Altınkum kadınlar plajı içerisinden temin ediliyor. Restorantları ve lokantalarının enfes menüleri ile karnınızı doyurabileceğiniz plajda, giriş ücret tarifesi kişi başı fiyatı şeklinde uygulanmaktadır. Tabii plajda çalışan tüm personelin bayanlardan seçildiğini ve 8 yaşından daha küçük erkek çocukların plaja kabul edildiğini de anti parantez belirtelim. Lütfen web sayfamızda yer alan iletişim seçeneklerinden bizlere günün her saatinde ulaşınız. Sizlere makul fiyatlarımız veya servis imkânlarımız hakkında detaylı bilgi aktarmaktan büyük mutluluk duyarız.

Leave a Comment