Bayanlara Özel Plajın Avantajı

Bayanların rahat edebilmesi için her türlü alternatifler düşünülürken bu alternatifler arasında havaların ısınmasından dolayı yüzmekte ön plana alınmıştır. Bayanlara özel plajlar sayesinde isteyen herkes denizin tadını tüm özgürlüğü ile çıkarabilir. Popüler hale gelen bayanlar plajının en büyük avantajı sadece kadınlara özel olmasından kaynaklanmaktadır.

Sarıyer Altınkum kadınlar plajı kadınların bu isteğini karşılarken yazın sıcağında denize rahatça girebilmenin keyfini de sunmaktadır. Türkiye’nin pek çok tatil bölgesinde plaj varken İstanbul gibi büyük bir şehirde kadınlara özel plajında bulunuyor olması kadınların daha rahat ve konforlu hareket etmesine imkan sağlamıştır. Sık denize gidemeyen ya da kapalı olduklarından dolayı her yerde denize giremeyen bayanlar bu plaj sayesinde konforlarını da asla kaybetmemiş oluyorlar.

Plaja ulaşım özel servisler sayesinde yapılmış olduğundan dolayı ulaşımla ilgili herhangi bir problem yaşamıyorsunuz. Ücret konusunda da herkesin rahatlıkla denize girebilmesi için en düşük fiyatlar belirlenmiş.

Kadınlara Özel Plajlar

Bayanlar plajı her daim avantaj sağlarken aynı zamanda erkeklerle denize girmek istemeyen, mayo ile rahat gezmek istemeyen bayanlar için iyi bir tercih.  Kadınlara özel olan bir mekanda eğlenmek ve güzel zaman geçirmek çok daha keyifli olur.

Bayanlara özel plajda güneşlemek çok daha keyifli olur. Kadınlar karışık olan plajlarda güneşlenirken etrafta erkeklerin bulunmasından rahatsız olur.

Kadınlar plajına erkeklerin girme ihtimalinin olmaması, çevrenin tam bir şekilde çevrilmiş ve dışarıdan görülebilmesinin mümkün olmaması kadınların konforunu daha da artırmıştır.

Kadın Personel

Kadınlar plajı hizmet verirken erkek personellere yer vermez. Plajda görev yapan herkes kadın çalışanlardan oluşur. Bu sayede problem yaşayan bir bayan sorunun daha hızlı çözebilmesini sağlar. Kadınlara özel olan plajda cankurtaranlarda bayanlarda oluşmakta. Bu sayede bayanlar yüzerken daha rahat hareket edebilirler. Bayanlar plajlarının genelinde bayan personel çalışıyor olsa da erkeklerin hizmet yaptığı plajlarda bulunabiliyor. Ancak genelde bu tarz plajlar kadınlar tarafından tercih edilmezler.

Leave a Comment