İstanbul Altınkum Kadınlar Plajı

İstanbul Altınkum Kadınlar Plajı

İstanbul’da denize girilebilecek yerlerin sayısı bir hayli fazla fakat girilebilecek en temiz yerde denize girmek hem sağlık hem de günü en verimli şekilde geçirebilmek için çok önemlidir. Türkiye’de özellikle muhafazakar kesimin denize karşı bir ilgisi olmasına karşın her yerde denize giremiyor olması da beraberinde birtakım sıkıntıları ortaya çıkarıyor. Denize girilecek olan yerlerin ayrılmış olması ve buralarda da kadınlı erkekli denize girmeleri gerektirdiğinden kapalı bayanlar için oluşturulmuş alanların göz önünde tutulmasına neden olmuştur. Altınkum plajı bu noktada oldukça faydalı bir girişim olmuş ve özellikle tesettürlü bayanların gönül rahatlığı ile denize girmesine imkan tanımıştır.

İstanbul Altınkum Kadınlar Plajı

İstanbul plajları arasında parmakla gösterilen Altınkum plajı bugün yalnız tesettürlü bayanlara değil kendi özgürlüğünün tadını çıkarmak isteyen her kadına imkan sağlıyor. İstanbul’un ulaşımı en kolay noktasında olan bu tesis içerisinde imkanlar konusunda da her şey düşünülmüş. Örneğin plaja gidebilmek için ulaşımı düşünmeniz gerekmiyor. Firmamızla iletişime geçtiğinizde biz özel servisimizle sizi alarak plaja kadar getiriyoruz. Plaj girişi paket ücret dahilinde olmakla birlikte tesis içerisinde bulunan bufeden ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz. Kısacası tatil planlaması konusunda alternatif ve avantaj sağlayacak olan plaj size özgürlüğün tadını veriyor.

İstanbul Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer kadınlar plajı İstanbul’da denize girebileceğiniz en temiz alanların başında geliyor. Plaja geldiğinizde içeride soyunma kabinleri, duş ve şezlong imkanınızda bulunuyor. Denize girmeniz için ve denizden çıktıktan sonra konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey tüm ayrıntısıyla düşünülmüş ve hayata geçirilmiştir.

Tesettürlü bayanlar söz konusu olduğundan dolayı namaz kılınabilecek alanların olması da ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Buna göre tesis içerisinde mescid’te yapılmış isteyen ibadetini rahatlıkla yerine getirebiliyor.  


İstanbul Altınkum Kadınlar Plajı

Altınkum Kadınlar Plajı Şartları Nelerdir?

Altınkum kadınlar plajı hizmet kalitesini bayanlara göre belirlemiş olduğundan dolayı birtakım şartları da gerektiriyor. Örneğin plaja 8 yaşın üzerinde olan hiçbir erkek çocuğu alınmaz.  Bunun yanı sıra ulaşım için 5 yaşına kadar ücretsiz 5 – 9 yaş arasındaki çocuklar kucakta olmak suretiyle taşınabiliyor.

Kısacası İstanbul’da hem temiz hem de bayanlara özel bir yer arıyorsanız ideal bir tesistir.

Leave a Comment