Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı

Yaz aylarının en güzel aktivitesi hiç kuşkusuz deniz, kum ve güneşten oluşan plaj keyfidir. Bu keyfi doyasıya yaşamak için geliştirilen Sarıyer Altınkum bayanlar plajı İstanbul gibi büyük bir metropolde sadece kadınlara özel hizmetler sunacak yapıda tasarlandı. Mahremiyet çizgilerinin sonuna kadar korunduğu, cankurtaran hizmeti dahil olmak üzere plaj çalışanlarının tamamının bayanlardan seçildiği İstanbul Altınkum bayanlar plajı bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı profesyonel düzeyde karşılayacak niteliklere sahip. Üstelik şehrin neresinde olursanız olun bizlere bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Çünkü konforlu araçlarımızla belirli noktalardan sizleri sabah alarak, akşam tekrar bırakıyoruz. Dolayısıyla ulaşım probleminiz kesinlik bulunmuyor.

Altınkum Kadınlar Plajı Uluslararası Standartlarda Dizayn Edildi

İçerisinde lokanta ve restoranlardan oluşan tesislerin yanı sıra güneş kreminden mayoya kadar her türlü plaj malzemesini satıldığı Altınkum kadınlar plajı uluslararası standartlarda dizayn edildi. Ayrıca 8 yaşın altında erkek çocuklarının anneleri birlikte denize girebildiği plajımıza şirketimiz vasıtasıyla ulaşan saygıdeğer misafirlerimizin masa ve sandalye gibi ihtiyaçlarını da bizler karşılıyoruz. Kişi başı son derece uygun fiyat standardının uygulandığı plajımız, masmavi ve tertemiz deniziyle sizleri kendisine hayran bırakacak.

Altınkum Bayanlar Plajı Dışarıdan Görünmeyecek Şekilde Tasarlandı

Dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanan Altınkum kadınlar plajı aynı zamanda deniz içerisinde brandalarla çevrilmiş durumda. Lütfen web sayfamız üzerinde yer alan sistem üzerinden rezervasyon oluşturunuz. Ayrıca aklınıza takılan tüm sorularınızı yine internet sayfamız üzerinde bulunan telefon ve diğer iletişim araçlarından bizlere ulaştırabilirsiniz. Her yönüyle mükemmel bir deniz keyfini yaşamak sizlerin de hakkı. Esenlikler diliyoruz.

Sarıyer altınkum bayanlar plajı
Sarıyer altınkum bayanlar plajı

ARAYIN REZERVASYONUNUZU HEMEN YAPALIM

Tel: 0537 735 39 23

Tel: 0212 538 04 61

Tel: 0212 538 04 75

Tel: 0532 474 94 14

Tel: 0532 794 14 94

PLAJ GEZİ PROGRAMINA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

• Klimalı araçlarımızla gidiş-dönüş servis ulaşım bedeli
• Bayan personel ve cankurtaran hizmeti
• Plajda giyinme kabinleri, duş, bayan mescid ve sağlık ekibi hizmeti
• Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz
• Yiyecek ve içeceklerinizi plaj büfesinden satın alabilirsiniz.

1 thought on “Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı”

Leave a Comment