Sarıyer Altınkum Plajı

Sarıyer Altınkum Plajı

Yaz aylarının en güzel aktivitesi tartışmasız bir şekilde denize girmek, sıcacık kumlarda uzanmak ve güneşlenmektir. İstanbul gibi bir metropolde gidebileceğiniz nezih yerlerden Sarıyer Altınkum plajı sizin için çok iyi bir alternatif olabilir. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından bir an için uzaklaşıp masmavi derinliklere kulaç atmanın keyfi herhalde hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Günübirlik yararlanabileceğiniz plaj içerisinde çok sayıda sosyal tesis sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılıyor. Bunların arasında leziz yemekleriyle restoranlar, plaj malzemesi satış yerleri ve diğer ihtiyaçlarınız için büfeler bulunuyor. Üstelik İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun konforlu araçlarla sabah alıp akşam bırakmak suretiyle servis yapıyoruz. Dolayısıyla plajımıza ulaşım sorununu kesinlikle dert etmeyiniz bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Altınkum Sarıyer Kadınlar Plajı İstanbul’un Gözbebeği

Kadınlarımızın yararlanabilmesi için dışarıdan gözükmeyecek şekilde izole edilen plajımıza firmamız servisleriyle ulaşan saygıdeğer misafirlerimize sandalye ve masa gibi birtakım ihtiyaçlarını da bizler veriyoruz. Bunun yanı sıra 8 yaşın altındaki erkek çocuklarının kabul edildiği plaj deniz içerisinde kısmen brandalarla çevrilmiştir. Plaj çalışanlarının yine bayanlardan seçildiği Altınkum Sarıyer kadınlar plajına kişi başı şeklinde oldukça makul bir ücretle giriliyor. Yeşil ve mavinin kucaklaştığı plajımıza gelen saygıdeğer misafirlerimize uluslararası kalite standartlarında plaj keyfi yaşatmanın mutluluğunu yaşayan firmamızı gün içerisinde istediğiniz saatte arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmanızın sizce de vakti gelmedi mi? işte size fırsat, Sarıyer Altınkum Plajı sizleri bekliyor. Esenlikler diliyoruz.

Sariyer-kadınlar-plajı
Kadınlar-Plajı-Sarıyer

Altınkum Kadınlar Plajı İçerisinde Fiyata Neler Dahil?

– Masa Sandalye
– Bayan cankurtaran
– Soyunma Kabinleri
– Mescit
– Sağlık Kabini
– Özel duş kabinleri
– Tamamı bayan personel

Yeme içme size aittir. Gelirken evinizden getirebilirsiniz, yada plaj tesislerinden ücretli olarak temin edebilirsiniz

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

REZERVASYON NUMARALARI

Tel: 0537 735 39 23

Tel: 0532 474 94 14 / Tel: 0532 794 14 94

Tel: 0212 538 04 61-0212 538 04 75

İletişim : Altınkum Kadınlar Plajı Rezervasyon İçin Tıklayın   Kadınlar Plajı Rezervasyon İçin Tıklayın   Bayanlar Plajı Rezervasyon İçin Tıklayın 

Leave a Comment