Sarıyer Bayanlar Plajı

Sarıyer Bayanlar Plajı

Bayanlara özel olarak hizmet veren Sarıyer bayanlar plajı, yeşillikler içerisinde bol eğlence ve neşenin olduğu bir tatil seçeneğidir. Güzel manzarası ve kumsalıyla birlikte kadınların her zaman ilgisini çekmiş olan plajda gün boyunca güneşin ve denizin tadını çıkarmak mümkün. Yalnızca kadınlara özel olarak verilen hizmet, kaliteyi artırırken plaja gelen bayanlar özgürce güneşin tadını çıkarabilirler. Plaja 8 yaşından büyük olan erkek çocuklarının alınması kesinlikle yasak bu nedenle plajda erkeklerin olmaması kadınların kendilerini daha rahat hissetmesine neden olmaktadır. İstanbul’da kadınlara özel olan plaj alternatiflerine oranla çok daha kaliteli olduğundan dolayı İstanbul’un dışından da eğlenmek için gelenleri görebilmeniz mümkün.

Sarıyer Plajları

Sarıyer plajları denizin en güzel yerinde olmasına karşın bayanlara özel olan bu plajın güzelliği her zaman kendisini hissettirmiştir. Plaja gitmek isteyen insanların görmek istediği şey yeşil ve mavinin bir arada olmasıdır. Yani amaç yalnızca denize girmekten ibaret değildir. Buraya gelen bayanlar genelde gurup halinde olduklarından dolayı çok fazla eğlenirler. Plaja dışarıdan yiyecek getirilmesi yasak değildir. Bu nedenle dışarıdan getirdiklerinizi yeşillikler altında yedikten sonra plajda güneşleyebilir ya da arkadaşlarınızla yüzmenin tadına varabilirsiniz. Plaj haftanın her günü hizmet vermektedir. Genelde yoğun olan plajın büyük olması ise bu yoğunluğu kendi içerisinde kaybedebilmiştir. Sarıyer’de gidebileceğim bir plaj arıyorum diyorsanız o zaman tercihinizi hiç ikilemeden değerlendirmelisiniz.

Sarıyer Bayanlar Plajı

Sarıyer Plajı

Sarıyer plajı sadece bayanlara özeldir. Bu nedenle dışarıdan plajın görünmesi kesinlikle söz konusu değildir. Plajdaki bayanların konforu her şekilde düşünülmüş ve bunun içinde gerekli olan güvenlik önlemleri alınmıştır. Plajda olası aksaklıklara karşı cankurtaran hizmeti mevcuttur. Cankurtaranlar sürekli olarak denizde olup bitenleri incelediklerinden ve gözlemlediklerinden dolayı yüzerken hiçbir aksaklık yaşanmayacağını ya da duruma hemen müdahale edilebileceğini bilmelisiniz. Cankurtaranlar kendi aralarında tecrübeli ve sorunsuz bir hizmet sağlanmaktadır. Dışarıdan yiyecek getirmek istemeyenlerde düşünülmüş plaj içerisinde büfe de mevcuttur. Bir plajda olması gereken tüm hizmetlerin yanı sıra çalışanların tamamı da bayanlardan oluşmaktadır.

Leave a Comment